Připravte se na neuvěřitelnou cestu objevování krásy prostřednictvím jedinečného zážitku - maderoterapie. Maderoterapie je moderní technika využívající speciálně navržené dřevěné nástroje k dosažení úžasných výsledků. Maderoterapie pomáhá redukovat celulitidu, zlepšovat lymfatický systém, formovat tělo a zlepšovat kvalitu pokožky.

MADEROTERAPIE

Představujeme Vám maderoterapii - jedinečný způsob péče o tělo, který využívá síly dřeva k dosažení ohromujících výsledků.

Maderoterapie - královna masáží

Maderoterapie je masážní technikou spojující dávné tradice s moderními principy. Spočívá v použití speciálně navržených dřevěných nástrojů jako jsou různé druhy válečků a další masážní pomůcky stimulující lymfatický systém těla. Maderoterapie má schopnost modelovat postavu, zlepšovat pružnost pokožky a redukovat celulitidu. Ale maderoterapie není jen o vnější kráse. Je to také cesta k hlubšímu pocitu pohody a relaxace. Na naší stránce Vás provedeme světem maderoterapie a ukážeme Vám, jak využít sílu dřeva k dosažení zdraví a krásy. Zjistíte, jak funguje maderoterapie a jaké jsou její hlavní výhody.

Objevte techniky maderoterapie zaměřené na různé oblasti těla. Naučte se ovládat dřevěné nástroje s precizností a jemností, abyste dosáhli optimálních výsledků. Maderoterapie není jen pro ty, kteří se chtějí věnovat profesionální kariéře v oblasti krásy a wellness. Je vhodná pro každého, kdo touží po zlepšení svého vzhledu a pocitu pohody. Bez ohledu na to, zda máte problémy s celulitidou, tuhostí svalů nebo potřebujete uvolnit napětí, maderoterapie Vám může poskytnout zaslouženou pomoc. Připravte se na vzrušující cestu do světa maderoterapie. Ponořte se do relaxace a péče o tělo, která je více než jen masáží. Zažijte přínosy maderoterapie a zjistěte, jak pozitivně ovlivňuje Váš životní styl. Naší snahou je pomoci Vám v rámci školení maderoterapie lépe porozumět maderoterapii a jejím účinkům. Připojte se k nám a objevte, jak maderoterapie může změnit Váš pohled na péči o tělo.

Maderoterapie je vhodná pro:

✓ Relaxaci těla i mysli
✓ Eliminaci toxinů
✓ Zrychlení metabolismu
✓ Odstranění celulitidy
✓ Spalování tuků
✓ Tonus a zpevnění těla
✓ Podporu hubnutí

Benefity maderoterapie

Maderoterapie (Maderotherapy - Madero Therapy) neboli léčba dřevěnými pomůckami byla praktikována po staletí. Pochází z asijských zemí, kde byly používány dřevěné pomůcky k masáži těla. V průběhu historie se masáž dřevěnými válečky začala více používat k léčebným účelům. K největšímu rozvoji došlo v 90. letech 20. století, kdy se v Kolumbii začínají používat zdokonalené verze nástrojů s hladším povrchem. V Kolumbii se také začaly objevovat jedinečné techniky používané v mnoha druzích terapií. V současné době se nejčastěji pro maderoterapii používá kolumbijský přístup a speciální dřevěné nástroje z hladkého dřeva. Tyto techniky se v dnešní době používají především k dosažení estetických cílů, přestože maderoterapeutické masáže mají také mnoho zdravotních přínosů.

Maderoterapie je nenáročný a účinný způsob tvarování postavy bez poškození pokožky a tkání. Každý dřevěný nástroj má specifické použití pro určitou oblast těla. Dřevěné nástroje pomáhají redukovat celulitidu a zároveň tonizovat tělo. Je velmi účinná při aktivaci lymfatického systému a vyhlazování pokožky.

Maderoterapie je revoluční metoda, která efektivně zbavuje problémů s celulitidou a tukovými polštářky. Oproti ostatním procedurám se vyznačuje neuvěřitelnou účinností při zadržování tekutin, díky své schopnosti účinně pracovat s lymfatickým systémem. Maderoterapie řeší celulitidu komplexně – zaměřuje se na nejhlubší vrstvy pokožky, stejně jako na povrchovou vrstvu tkáně. Pomerančová kůže – tolik typická pro celulitidu – je způsobená tukovou vrstvou a právě na její odstranění je maderoterapie velmi účinná.