ŠKOLENÍ BRAZILSKÉ MADEROTERAPIE S CERTIFIKACÍ

Nabízíme individuální školení brazilské maderoterapie v rámci celé České republiky i na Slovensku v délce 6 - 8 hodin. Vše, co potřebujete k absolvování kurzu, je již zahrnuto v ceně. To zahrnuje pomůcky pro brazilskou maderoterapii, odborné učební materiály a certifikát.

Školení brazilské maderoterapie s certifikací

Masáž zasahuje hluboko pod kůži, čímž aktivuje vnitřní buňky. Proto je brazilská maderoterapie obzvláště účinná ke:

✓ Push-up tvarování zadečku,
✓ Lifting zadečku, zpevnění pokožky,
✓ Zmírnění celulitidy,
✓ Zlepšené zdraví fascií,
✓ Odbourávání stresu a uvolnění svalů,
✓ Zrychlení metabolismu a spalování tuků,
✓ Odstranění toxinů a odpadních látek,
✓ Odstranění přebytečné vody z těla

Přínosy brazilské maderoterapie

Kurz maderoterapie těla trvá 6 - 8 hodin

Délka kurzu brazilské maderoterapie

Absolvováním kurzu získáte závěrečný certifikát a profesionální sadu zvonů pro brazilskou maderoterapii

✓ Lymfatický systém (lymfatická drenáž k nastartování proudění lymfy)
✓ Celulitida a její stupně
✓ Brazilská maderoterapie její účinky a praxe
✓ Karta klienta, informovaný souhlas

Kurz je rozdělen do tří částí, ve kterých budeme podrobně procházet tato témata:

Školení brazilské maderoterapie těla Vám poskytne nejenom praktické dovednosti, ale také hluboké teoretické znalosti o tomto revolučním způsobu péče o tělo. Při našem intenzivním školení se seznámíte s různými typy dřevěných masážních pomůcek a technikami jejich správného používání.

Naučíme Vás, jak stimulovat lymfatický systém, zlepšit pružnost a elasticitu pokožky a dosáhnout perfektně tvarovaného těla. Budete schopni poskytovat efektivní masáže, které pomohou odstranit celulitidu, redukovat tukové polštářky a zlepšit krevní oběh. Naše školení brazilské maderoterapie je navrženo tak, aby Vám poskytlo nejlepší praktický trénink a podporu od našich zkušených instruktorů.

Účinnější než běžná maderoterapie

✓ Během kurzu se naučíte aktivovat lymfatický systém,
✓ Seznámíte se s praktickými aspekty provádění brazilské maderoterapie,
✓ ruční drenáž,
✓ kontraindikacemi a ✓ správou karty klienta.

V rámci absolvování kurzu získáte také profesionální sadu dřevěných zvonů pro brazilskou maderoterapii.

Brazilská maderoterapie je účinnou technikou pomáhající zlepšit celkové zdraví těla a konturovat postavu. Mezi hlavní výhody této terapie patří
dosažení kulatého a pevného zadečku,zmírnění celulitidy, spalování tuků, zpevnění pokožky ✓ a uvolnění svalů.

Při aplikaci dřevěných baněk dochází ke stimulaci lymfatického systému, což vede k detoxikaci organismu a odstranění přebytečné vody a toxinů z těla. Díky tomu může brazilská terapie ✓ zlepšit metabolismus a ✓ urychlit regeneraci tkání.

Kromě toho je brazilská maderoterapie skvělým způsobem jak ✓ odstranit stres a ✓ bolesti svalů a kloubů pro celkovou lepší pohodu a zdraví těla.

Brazilská maderoterapie kombinuje podtlak vyvolaný pomocí speciálních zvonů a lymfodrenážní terapii. Díky tomu působí na mnohem hlubší úrovni než tradiční maderoterapie. Během terapie dochází ke zrychlení metabolismu, nastartuje se efektivní proces spalování tuků a odstranění toxinů a odpadních látek z těla.

Pevný a kulatý zadeček bez celulitidy díky brazilské maderoterapii

Brazilská maderoterapie, známá také jako brazilský lifting zadečku, je ošetření zaměřené na dosažení efektu kulatého a pevného zadečku. Zpevňuje pozadí, pomáhá při hubnutí a má liftingový účinek. Tato holistická technika zahrnuje ošetření speciálně navrženými dřevěnými nástroji, v tomto případě zvony různých velikostí, které se přizpůsobují konkrétní partii těla.

Školení brazilské maderoterapie 12.900,- Kč / 690 €