Vítejte na stránkách Czech Academy for Maderotherapy. Maderoterapie je celostní terapeutický přístup, který využívá dřevěné masážní nástroje ke stimulaci lymfatického systému mající za cíl zpevnění a tvarování postavy, redukci celulitidy a zlepšení kvality pleti.

O nás - Czech academy for
maderotherapy

O NÁS - CZECH ACADEMY FOR
MADEROTHERAPY

V Czech Academy for Maderoterapy můžete absolvovat kvalitní školení a kurzy zaměřené na různé techniky maderoterapie. Začátečníci i zkušení maséři najdou v našich kurzech vynikající volbu pro získání celého souboru dovedností a znalostí z oblasti maderoterapie.

Snažíme se našim klientům poskytnout příjemný a bezpečný prostor podporující ducha společného učení a respektu. Využijte této příležitosti a získejte jedinečný zážitek a kvalitní školení v Czech Academy for Maderotherapy.

Kurzy a školení maderoterapie
zakončené certifikátem