Maderoterapie je účinná technika využívající přírodního dřeva ke stimulaci lymfatického systému a k redukci celulitidy. Naše kurzy jsou zakončené certifikátem potvrzujícím Vaše schopnosti a znalosti v oblasti maderoterapie. Můžeme Vás zaškolit buď osobně v našem salónu nebo na Vámi zvoleném místě, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější prostor pro Vás.

Certifikované kurzy a školení maderoterapie

CERTIFIKOVANÉ KURZY A ŠKOLENÍ MADEROTERAPIE

Vítejte na našich webových stránkách, kde Vám nabízíme certifikované kurzy maderoterapie po celé ČR a Slovensku.

Maderoterapie je vyhledávanou a účinnou metodou redukce celulitidy. Tato procedura zahrnuje použití speciálně navržených dřevěných nástrojů, které jsou anatomicky navržené tak, aby podpořily odbourání tukových buněk a zlepšily stav celulitidy. Naše školení Vám poskytne veškeré nezbytné informace a znalosti k tomu, abyste mohli úspěšně praktikovat maderoterapii.

✓ Naše kurzy se skládají ze tří částí - teoretické, praktické a praxe správné techniky.

✓ V rámci teoretické části se seznámíte s principy maderoterapie a jejím původem.

✓ Během praktické části se naučíte správnou techniku masáže s použitím speciálně navržených dřevěných pomůcek.

✓ Praxe je zaměřena na zdokonalení Vašich dovedností a zajištění správného tlaku a techniky masáže.

Naučte se správnou techniku maderoterapie

✓ Kvalitní kurzy vedené zkušenými maderoterapeutisty
✓ Teoretická, praktická část a praxe
✓ Školení pro masážní studia i jednotlivce