KURZY ICE MADEROTERAPIE těla

Nabízíme individuální akreditovaná školení ICE maderoterapie těla v rámci celé České republiky i na Slovensku. Vše, co potřebujete k absolvování kurzu, je již zahrnuto v ceně. To zahrnuje sadu pro ICE maderoterapii, odborné učební materiály a certifikát.

KURZY ICE MADEROTERAPIE těla

Ice Body Sculpting Therapy, podobně jako další metody kryolipolýzy, představuje bezpečnou alternativu k zákrokům jako je liposukce, aniž by s sebou přinášela nežádoucí účinky. Aplikace kryogenního tělového jílu podporuje stimulaci lymfatického systému a redukci celulitidy. Díky použití ledového tělového jílu jsou výsledky viditelné již po první terapii. Při ICE maderoterapii se jíl zapracovává speciálními kovovými pomůckami.
ICE Madero Therapy je obzvláště účinná ke:

✓ Push-up tvarování zadečku,
✓ Lifting zadečku, zpevnění pokožky,
✓ Zmírnění celulitidy,
✓ Zlepšené zdraví fascií,
✓ Odbourávání stresu a uvolnění svalů,
✓ Zrychlení metabolismu a spalování tuků,
✓ Odstranění toxinů a odpadních látek,
✓ Odstranění přebytečné vody z těla

Přínosy ICE maderoterapie těla - Kurz ICE Madero Therapy

Absolvováním kurzu získáte závěrečný certifikát a profesionální sadu nástrojů pro ICE maderoterapii těla.

✓ Absolvováním kurzu získáte kompletní sepsané informace k ICE maderoterapii těla
✓ Sadu pro ICE maderoterapii těla
✓ Certifikát
✓ Rozšiřte své portfolio masáží o jeden z nejoblíbenějších způsobů nechirurgické redukce tuku

Absolvujte akreditovaný kurz ICE maderoterapie těla

Pro ICE maderoterapii těla se používají speciálně navržené kovové nástroje. Jejich použití je jemné a šetrné k pokožce. Ošetření vede k efektivní stimulaci produkce elastinu a kolagenu, zlepšuje krevní oběh, aktivuje lymfatický systém, odstraňuje přebytečný tuk, zrychluje metabolismus a zpevňuje a tonizuje pokožku.

Speciální kovové nástroje pro ICE maderoterapii těla

Pravidelné opakování ICE maderoterapie alespoň 6 až 12 ošetření v pravidelných intervalech je doporučeno pro dosažení nejlepších výsledků. Školení ICE maderoterapie můžete absolvovat v domácím prostředí nebo v masážním salonu. Při ICE maderoterapii je dosaženo výrazně lepších výsledků díky termogenezi. Školení je zakončeno s certifikátem.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme opakování ICE terapie

ICE maderoterapie je metoda pomáhající v transformaci uloženého tuku na energii. Funguje na základě termogeneze, což je proces, kdy tělo generuje teplo, dokonce i když na něj působí chlad. Tento postup stimuluje hnědou tukovou tkáň, využívá se zde zmrzlá jílovitá hlína obsahující směs bylin a esenciálních olejů. ICE madero představuje non-invazivní metodu formování postavy mající za výsledek redukci tělesného tuku a eliminaci celulitidy.
Pro krásnou pevnou postavu s viditelně redukovanou celulitidou.

ICE maderoterapie těla