Nabízíme individuální školení v rámci celé České republiky i na Slovensku v délce 6 - 8 hodin. Vše, co potřebujete k absolvování kurzu, je již zahrnuto v ceně. To zahrnuje sadu válečků, odborné učební materiály a certifikát.

Školení maderoterapie těla s certifikací

ŠKOLENÍ MADEROTERAPIE TĚLA S CERTIFIKACÍ

Školení maderoterapie těla Vám poskytne nejenom praktické dovednosti, ale také hluboké teoretické znalosti o tomto revolučním způsobu péče o tělo. Při našem intenzivním školení se seznámíte s různými typy dřevěných masážních pomůcek a technikami jejich správného používání.

Naučíme Vás, jak stimulovat lymfatický systém, zlepšit pružnost a elasticitu pokožky a dosáhnout perfektně tvarovaného těla. Budete schopni poskytovat efektivní masáže, které pomohou odstranit celulitidu, redukovat tukové polštářky a zlepšit krevní oběh. Naše školení maderoterapie je navrženo tak, aby Vám poskytlo nejlepší praktický trénink a podporu od našich zkušených instruktorů.

Školení maderoterapie těla 12.900,- Kč / 690 €

Masáž zasahuje hluboko pod kůži, čímž aktivuje vnitřní buňky. Proto je maderoterapie těla obzvláště účinná ke:

✓ Odstranění toxinů
✓ Odbourání celulitidy
✓ Tvarování těla
✓ Spalování tuků
✓ Zpevnění svalového tonusu a těla
✓ Zmenšení objemu těla

Přínosy maderoterapie těla

✓ Během kurzu se naučíte aktivovat lymfatický systém,
✓ Seznámíte se s praktickými aspekty provádění maderoterapie,
✓ kontraindikacemi a ✓ správou karty klienta.

V rámci absolvování kurzu získáte také profesionální sadu válečku pro maderoterapii.

Maderoterapie těla patří mezi nejspolehlivější přírodní metody pro formování postavy a odstranění celulitidy. Umožňuje intenzivnější působení na celulitidu a odstranění tukových zásob spolu s dalšími toxiny. Po mnoha letech výzkumu je prokázáno, že maderoterapie poskytuje nejlepší výsledky ve srovnání s klasickými anticelulitidními masážemi a procedurami, zejména u klientů s tělesnými nerovnováhami. Pochází z Kolumbie a její název je odvozen z španělských slov "madero" (dřevo) a "terapia" (terapie), což znamená terapie dřevem.

Maderoterapeutickou masáží dochází ke stimulaci lymfatického systému těla, jehož prostřednictvím jsou nahromaděné toxiny odstraňovány. Tato očista od toxinů stimuluje metabolismus ke spalování tuků. Také se rozbíjejí "kapsy" přetrvávající celulitidy, snižují se otoky na kůži, což umožňuje odstranění tzv. efektu "pomerančové kůže". Tato metoda se provádí pomocí anatomicky tvarovaných dřevěných válečků. Existuje přibližně 20 druhů válečků, z nichž 3 jsou základní a zbytek slouží k masáži různých partií těla. Maderoterapii mohou využívat ženy i muži všech věkových kategorií, kteří chtějí zhubnout, formovat postavu nebo se zbavit celulitidy.

Kurz maderoterapie je pečlivě strukturován do tří částí, které Vám umožní plně porozumět této metodě.

Kurz maderoterapie těla trvá 6 - 8 hodin

Délka kurzu maderoterapie těla

Absolvováním kurzu získáte závěrečný certifikát a profesionální sadu válečků pro maderoterapii

✓ Lymfatický systém (lymfatická drenáž k nastartování proudění lymfy)