Nabízíme individuální školení kombinované maderoterapie v rámci celé České republiky i na Slovensku. Vše, co potřebujete k absolvování kurzu, je již zahrnuto v ceně. To zahrnuje sadu nástrojů, odborné učební materiály a certifikát.

KURZ KOMBINOVANÁ MADEROTERAPIE s certifikací

KURZ KOMBINOVANÁ MADEROTERAPIE
S CERTIFIKACÍ

Školení maderoterapie těla Vám poskytne nejenom praktické dovednosti, ale také hluboké teoretické znalosti o tomto revolučním způsobu péče o tělo. Při našem intenzivním školení se seznámíte s různými typy dřevěných masážních pomůcek a technikami jejich správného používání.

Naučíme Vás, jak stimulovat lymfatický systém, zlepšit pružnost a elasticitu pokožky a dosáhnout perfektně tvarovaného těla. Budete schopni poskytovat efektivní masáže, které pomohou odstranit celulitidu, redukovat tukové polštářky a zlepšit krevní oběh. Naše školení maderoterapie je navrženo tak, aby Vám poskytlo nejlepší praktický trénink a podporu od našich zkušených instruktorů.

Kombinovaná maderoterapie
Klasická, Brazilská + Pleti ZDARMA

1. Klasická maderoterapie

Absolvováním kurzu získáte závěrečný certifikát a profesionální sadu nástrojů pro maderoterapii.

Brazilská maderoterapie, známá také jako brazilský lifting zadečku, je ošetření zaměřené na dosažení efektu kulatého a pevného zadečku.

Zpevňuje pozadí, pomáhá při hubnutí a má liftingový účinek. Tato holistická technika zahrnuje ošetření speciálně navrženými dřevěnými nástroji, v tomto případě zvony různých velikostí, které se přizpůsobují konkrétní partii těla.

2. Brazilská maderoterapie

Pro zlepšení kontur obličeje, snížení hloubky vrásek a zjemnění pokožky se nabízí 100% přírodní řešení, a to maderoterapie obličeje.

Lymfatická lifitingová masáž, pro kterou se využívají speciálně navržené dřevěné nástroje stimulující produkci elastinu a kolagenu. Díky masáži dochází ke zlepšení krevního oběhu, odstranění nežádoucího tuku, zpevnění a tonizaci pokožky.

3. Maderoterapie pleti