KURZY MADEROTERAPIE PLETI ONLINE

Pro zlepšení kontur obličeje, redukci vrásek a zjemnění pokožky se nabízí 100% přírodní způsob - Maderoterapie obličeje neboli madero pleti. Školení maderoterapie pleti nyní můžete absolvovat online.

KURZY MADEROTERAPIE PLETI online

Maderoterapieo obličeje je obzvláště účinná k:

✓  Okamžitému vyhlazení drobných a mimických vrásek
✓ Redukci hlubokých vrásek
✓ Eliminaci otoků kolem očí a tváří
✓ Zlepšení pružnosti pokožky
✓ Relaxaci obličejových svalů
✓ Zlepšení prokrvení pokožky
✓ Efektivnější odplavování odpadních látek
✓ Okamžitý liftingový účinek
✓ Příjemná relaxace a odpočinek

Přínosy maderoterapie pleti / obličeje

Absolvováním kurzu získáte závěrečný certifikát a profesionální sadu nástrojů pro maderoterapii pleti.

✓ Absolvováním kurzu získáte kompletní sepsané informace k maderoterapii obličeje
✓ Sadu válečků pro maderoterapii pleti
✓ Certifikát

Absolvujte kurz maderoterapie pleti a poskytněte pleti nejlepší péči

Pro maderoterapii obličeje se používají čtyři speciálně navržené nástroje. Jejich použití je jemné a šetrné k pokožce. Ošetření vede k efektivní stimulaci produkce elastinu a kolagenu, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje přebytečný tuk v obličeji a zpevňuje a tonizuje pokožku.

Speciální dřevěné nástroje pro maderoterapii obličeje

Pravidelné opakování terapie alespoň 6x je doporučeno pro dosažení nejlepších výsledků. Školení maderoterapie pleti můžete absolvovat v domácím prostředí nebo v masážním salonu. Školení je zakončeno s certifikátem.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme opakování terapie

Pro zlepšení kontur obličeje, snížení hloubky vrásek a zjemnění pokožky se nabízí 100% přírodní řešení, a to maderoterapie obličeje. Lymfatická lifitingová masáž, pro kterou se využívají speciálně navržené dřevěné nástroje stimulující produkci elastinu a kolagenu. Díky masáži dochází ke zlepšení krevního oběhu, odstranění nežádoucího tuku, zpevnění a tonizaci pokožky.

Online kurz maderoterapie pleti 3.900,- Kč | 150 €